ENGLISH | ČESKY | | |

 

 

V neděli vyvrcholí také kreativní soutěž pro školáky

16. 05. 2023

Před mistrovstvím Evropy v chůzi družstev vyhlásil Český atletický svaz pro poděbradské základní a mateřské školy kreativní soutěž, jejímž hlavním tématem je chůze. Každá škola tak mohla společně vytvořit a prezentovat své výtvarné dílo formou kreseb či prostorových objektů. Vyhlášení proběhne ve Fan zóně šampionátu v neděli v 15 hodin.

 

Soutěže se zúčastnilo šest mateřských školek (Studentská, TGM Poděbrady, Labská, Poděbradská, Karla Čapka, Proftova) a dvě základní školy (TGM Poděbrady, Václava Havla). Hotové výrobky budou vystaveny ve Fan zoně Atletiky pro děti u fontány a každý účastník bude mít možnost ohodnotit a hlasovat pro jeden z vystavených výtvorů v době od 10:00 do 14:30 hodin. Odměny pro vítězné školy budou sady atletických pomůcek pro školy a drobné dárky z kolekce „Jsem atlet“.

Fan zóna pro děti a jejich rodiče bude otevřena v neděli 21. 5. od 10 do 17 hodin na travnaté ploše u fontány. Připraveny budou atletické disciplíny, které jsou určeny pro děti již od 4 let. Odměnou všem zúčastněným dětem bude kromě nadšení z atletiky i dáreček, setkání s reprezentantem a náš oblíbený zajíc Atík, s nímž se bude možné také vyfotit. Atík také navštíví od středy do pátku několik mateřských školek.

Koordinátorem soutěže a doprovodného programu je Dita Franklová (e-mail: dfranklova@atletika.cz, tel.: +420 606 934 955).

Více výrobků poslaných do soutěže si můžete prohlédnout v galerii na webu Atletika pro děti.
(https://www.atletikaprodeti.cz/2023/05/08/kreativni-soutez-v-ramci-me-v-chuzi-druzstev-v-podebradech/)

 

...zpět

logo_podebrady2021


Kontakt / Contact

 

GSM: +420 606 392 300

E-mail: psikola@atletika.cz